Eva Natus - Šalamounová

  • Eva Natus - Šalamounová

    Oslava

    Položka č.: 264401

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:21

    litografie, 1979, 22 x 21,5 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk, PF 1980, při okrajích mimo tisk pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)