Martin Velíšek
(1968)
Svět podle M. V.
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:33
barevná litografie, 2024, 55 x 80 cm, sign. DU MVelíšek 2024 , č. 50/61
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)