Martin Velíšek

(1968)

  • Martin Velíšek

    (1968)

    Svět podle M. V.

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:33

    barevná litografie, 2024, 55 x 80 cm, sign. DU MVelíšek 2024 , č. 50/61

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)