Neumann
Kolibřík
No.: 228527Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:52
tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Neumann
Muž z profilu
No.: 228529Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:54
tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Neumann
Babička
No.: 246712Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 21:14
tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)