Neumann

  • Neumann

    Kolibřík

    Položka č.: 228527

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:52

    tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:54

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:14

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)