Jiří Nosek

(1924)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 229952

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:02

    litografie, 1982, 20 x 28,5 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Na procházce

    Položka č.: 229954

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:04

    litografie, 1982, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)