Michal Tomek
Plenér
No.: 64Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 17:03
litografie, 2022, 39 x 59,5 cm, sign. PD Michal Tomek 2022, A T.
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Plenér