Jan Šebek
(1890-1966)
Muzikanti
Položka č.: 273806Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:11
olej, dřevotříska, 32 x 25 cm, sign. PD J. Šebek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)