Josef Holler
(1903-1982)
Letní brigáda
Položka č.: 512Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:09
litografie, 1949, 34 x 46 cm, sign. PD Holler 49, autorský tisk, mimo tisk potrhaný a zašpiněný pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na A…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Holler
(1903-1982)
Dívky na stavbě
Položka č.: 513Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:10
litografie, 1950, 33 x 44 cm, sign. PD Holler 50, 43009, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)