Pavel Horák

(1976)

  • Pavel Horák

    (1976)

    No.: 505

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 13:56

    akryl, plátno, 2021, 40,2 x 50,2 cm, sign. PD Pavel Horák 21, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)