Pavel Horák
(1976)
No.: 505Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:56
akryl, plátno, 2021, 40,2 x 50,2 cm, sign. PD Pavel Horák 21, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)