Ladislav Ehrlich
(1886-?)
Vajíčko ve stojánku
No.: 222251Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 08. 2024 17:03
litografie, 5,8 x 4,3 cm, sign. PD Ehrlich, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)