Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
Položka č.: 282018Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:25
tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
Položka č.: 282019Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:26
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Odhadní cena: 14 000 - 20 000 CZK