Karel Hlaváček

(1874-1898)

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Rybník v podhůří

    No.: 282414

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:16

    tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)