Zuzana Oberthorová
Schody na ostrov
Položka č.: 766Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:23
litografie, 2006, 33 x 24 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, č. 69/110, nepatrně ohnuté růžky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)