Olga Čechová

(1925-2010)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:48

    dřevoryt, 12 x 10,5 cm, sign. PD Olga Čechová, č. 171/200

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Čert

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:08

    litografie, 33 x 24,5 cm, sign. DU Olga Čechová

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)