Olga Čechová
(1925-2010)
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:48
dřevoryt, 12 x 10,5 cm, sign. PD Olga Čechová, č. 171/200
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Čert
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:08
litografie, 33 x 24,5 cm, sign. DU Olga Čechová
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)