Jan Holeček

  • Jan Holeček

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 214103

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:38

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)