Jan Holeček
Pohled na Karlův most
Položka č.: 214103Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:38
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)