Josef Flejšar
(1922-2010)
Rozvod po italsku
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 22:14
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1962, r. P. Germi, drobné trhlinky při spodní i horním okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Josef Flejšar
(1922-2010)
Notový zápis
Položka č.: 960Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:59
litografie, 23 x 12 cm, sign. PD Flejšar, a. t.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu