Alois Fišárek

(1906-1980)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 255072

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:12

    litografie, 42,2 x 55 cm, sign. PD Al. Fišárek, zašpiněný, při okrajích pokrčený, lehce roztžený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)