Alois Fišárek
(1906-1980)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 255072Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 14:12
litografie, 42,2 x 55 cm, sign. PD Al. Fišárek, zašpiněný, při okrajích pokrčený, lehce roztžený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)