Michal Matzenauer
Vozíček
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:41
olej, plátno, 2013, 100 x 80 cm, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)