Michal Matzenauer

  • Michal Matzenauer

    Vozíček

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:41

    olej, plátno, 2013, 100 x 80 cm, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)