St. Sedlář
Borovice
No.: 213604Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:08
olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 450 CZK (19 €)
Estimate: k CZK