St. Sedlář

  • St. Sedlář

    Borovice

    No.: 213604

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:08

    olej, plátno, 43 x 55 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Estimate: k CZK