• Mareš

    Řeka Chrudimka

    Položka č.: 282760

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:30

    olej, karton, 1937, 48 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)