Rudolf Linhart
(1895-1968)
Z Chrudimska
Položka č.: 663Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:40
olej, karton, 1931, 32,5 x 43 cm, sign. LD R. Linhart 31 a na zadní straně R. Linhart 1931, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni a na Uměleckoprůmyslové škole tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)