Zdeňka Burghauserová

(1894-1960)

malířka, představitelka symb. expresionismu

  • Zdeňka Burghauserová

    (1894-1960)

    Dvořákova Chata v lese na Sázavě

    Položka č.: 259173

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01

    akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)