Werner Haselhuhn?
(1925-2007)
Položka č.: 212333Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:34
olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)