Tomáš Svoboda
Skvrny
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:11
litografie, 44 x 32,2 cm, sign. PD Tom Svoboda, č. 1/15
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Tomáš Svoboda
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:12
litografie, 46,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 37/40
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)