Oskar Schmidt
(1908-1982)
U Strahovské brány
No.: 729Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 17:38
akvarel, uhel, běloba, papír, 29 x 47,5 cm, sign. PD Oskar Schmidt, rám, rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)