Josef M. Černovický
(1906-1991)
Zima v jižních Čechách
No.: 447Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:01
olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)