I. Hájek
Ze zahrady
Položka č.: 206235Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:18
olej, karton, 1953, 34 x 46 cm, sign. LD I. Hájek 53, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)