Pavel Charousek

  • Pavel Charousek

    Ďábel

    No.: 264766

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 10. 09. 2024 18:20

    litografie, 1992, 18 x 13 cm, sign. PD Charousek 1992, č. 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)