Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Miya: Atsuka Terminal
No.: 905Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 17:42
dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)