Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Miya: Atsuka Terminal
Položka č.: 905Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:42
dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)