K. Novák

  • K. Novák

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    No.: 282820

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:30

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • K. Novák

    První sníh

    No.: 245869

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:31

    olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • K. Novák

    Chalupy v podhůří

    No.: 207010

    Planned termination: 21. 10. 2024 14:26

    oil, plywood, 49 x 69 cm, signed RD K. Novák, rám, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní