Martin Šimeček

(1970)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    V baru

    No.: 771

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 18:20

    akryl, plátno, 2014-2015, 50 x 50 cm, sign. PD Martin Šimeček, napínací rám, Narodil se 10. června 1970 v Praze v Dejvicích. Po absolvování gymnázia pokračoval ve studiu na Fakultě všeobecného lékařství v Praze 1, obor chirurgie. Již jako malý kluk měl zálibu ve výtvarném umění. Dědeček z matčiny st…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Jezdec na koni

    No.: 772

    Planned termination: 17. 12. 2024 18:21

    akryl, plátno, 2021, 40 x 50 cm, sign. LD Martin Šimeček 2021, napínací rám, Narodil se 10. června 1970 v Praze v Dejvicích. Po absolvování gymnázia pokračoval ve studiu na Fakultě všeobecného lékařství v Praze 1, obor chirurgie. Již jako malý kluk měl zálibu ve výtvarném umění. Dědeček z matčiny st…