Jan Víšek
(1908-1995)
Pohled na Mariánské lázně
Položka č.: 268383Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:56
akvarel, běloba, papír, 44 x 70 cm, sign. PD Jan Víšek, rám, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu