K. Frydrych?
Strom se stavením
Položka č.: 263812Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:28
olej, karton, 49,5 x 70,5 cm, sign. PD K. Frydrych?, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)