Václav Bláha
(1949)studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15; malíř, grafik; od obrazů, ve kterých se odráží ve figurativním zobrazení mechanismy lidských kontaktů přes "estetiku ošklivosti" dospěl k expresivním tendencím ve své početné tvorbě (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Václav Bláha
Postava a její zrcadlení
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:31
litografie, 1982, 42 x 29,5 cm, sign. PD V. Bláha 82, č. 28/200, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Bláha
Sprchoun
Položka č.: 417Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:32
litografie, 1982, 42 x 29,5 cm, sign. PD V. Bláha 82, č. 81/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)