Václav Bláha
(1949)studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15; malíř, grafik; od obrazů, ve kterých se odráží ve figurativním zobrazení mechanismy lidských kontaktů přes "estetiku ošklivosti" dospěl k expresivním tendencím ve své početné tvorbě (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Václav Bláha
Houbař
Položka č.: 274714Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:30
litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)