Antonín Bílek
(1881-1937)
Cesta
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:25
olej, plátno, 22 x 16 cm, sign. LD Ant. Bílek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)