Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Soulad

    Položka č.: 283420

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:36

    litografie, 2003, 93 x 69 cm, sign. PD, v rámu

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Speciální dialog č. 2 aneb pocta Adrianu de Vries

    Položka č.: 283421

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:37

    litografie, 2000, 110 x 85 cm, sign. PD, v rámu

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola č. 2

    Položka č.: 283422

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:38

    litografie, 2000, 104 x 79 cm, sign. PD, v rámu