Jana Krotká
(1950)
V objetí
No.: 282796Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:35
olej, plátno, 1977 - 1982, 40,5 x 64 cm, sign. PH Krotká 77-82, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jana Krotká
(1950)
Pár
No.: 274937Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:36
olej, sololit, 1988, 75 x 61 cm, sign. PD Jana Krotká 88, v jednom místě u okraje oprýskaná barva, rohy mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jana Krotká
(1950)
Dvojice
No.: 274936Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:37
olej, plátno, 35 x 45 cm, sign. LH Jana Krotká 82-84, rám, rám politý, skvrny zasahují i do pravého dolního rohu malby, Aantiqari.at Radhošťská,