Jana Krotká

(1950)

  • Jana Krotká

    (1950)

    V objetí

    Položka č.: 282796

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:35

    olej, plátno, 1977 - 1982, 40,5 x 64 cm, sign. PH Krotká 77-82, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jana Krotká

    (1950)

    Pár

    Položka č.: 274937

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:36

    olej, sololit, 1988, 75 x 61 cm, sign. PD Jana Krotká 88, v jednom místě u okraje oprýskaná barva, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jana Krotká

    (1950)

    Dvojice

    Položka č.: 274936

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:37

    olej, plátno, 35 x 45 cm, sign. LH Jana Krotká 82-84, rám, rám politý, skvrny zasahují i do pravého dolního rohu malby, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba