Josef Štěpán
No.: 282756Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:22
olej, karton, 21 x 39 cm, sign. PD Štěpán J, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)