Josef Štěpán
Položka č.: 282756Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:22
olej, karton, 21 x 39 cm, sign. PD Štěpán J, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)