Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
No.: 238149Auction price: 40 CZK (2 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 20:02
litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 40 CZK (2 €)