Světla Žáková Štrupová

(1924-1978)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Položka č.: 238149

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:02

    litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)